Objednávky/kontakt: Hydrafacial MD, mezoterapia, fotoomladenie, rázová vlna, kozmetické ošetrenia: 0949 365 525, 0944 968 568, 0948 852 582

laserová epilácia: noví klienti - 0949 365 525, 0948 852 582, Mgr. Soňa Strapková - 0904 989 885, MUDr. Martina Vahančíková - 0949 595 022korekcia vrások (botox, výplne): 0944 793 093

LASEROVÁ EPILÁCIA

Najúčinnejší spôsob trvalého odstránenia nežiaduceho ochlpenia špičkou medzi medicínskymi lasermi GentleLASE od americkej firmy CANDELA s patentovaným systémom DCD chladenia - maximálny účinok za najlepšie ceny (od 9,90 €)!

 

 

Cenník tu

 

 

HYDRAFACIAL MD

Základom HYDRAFACIAL ošetrenia je unikátna technológia VORTEX fusion (vírová infúzia), ktorá zabezpečí prienik jednotlivých ingrediencií (aktívnych molekúl) hlboko do kožných štruktúr, a tým zabezpečí jej správnu hydratáciu, zbaví ju toxínov a vpravením antioxidantov ju súčasne aj chráni.

 

 

Cenník tu

 

 

 

 

BioREV 100% kolagén

Podporuje regeneráciu pokožky a prispieva k novej tvorbe kolagénu stimuláciou vlastných "hojivých procesov" v pokožke. Hydratuje a vypína pokožku - zvyšuje jej elasticitu. Zároveň pôsobí aj preventívne - zabraňuje starnutiu a tzv. "photoageingu".).

 

 

Cenník tu

 

 

FORMOVANIE POSTAVY (RÁZOVÁ VLNA)

Liečba radiálnou rázovou vlnou (AWT) D-ACTOR MP100 STORZ MEDICAL je moderná, vysoko účinná metóda aplikácie akustickej vlny na problematické partie tela (už od 25 €).

 

 

Cenník tu

 

 

 

 

FOTOREJUVENIZÁCIA

Princíp ošetrenia spočíva v pôsobení laserového lúča v podkoží. Výrazné prehriatie a prekrvenie danej oblasti stimuluje kolagénové a elastické vlákna a ich následnú tvorbu, ktorá prináša vypnutie a zjemnenie povrchu kože, odstránenie pigmentových škvŕn, redukciu ochlpenia a jemných rozšírených cievok.).

 

 

Cenník tu

 

 

BOTOX

Najrýchlejšia zbraň proti vráskam. Vyhladenie vrások a získanie mladistvého vzhľadu sa dá dosiahnuť bez chirurgického zákroku a jaziev. Práve injekčná aplikácia botulotoxínu predstavuje rýchlu, jemnú a bezbolestnú techniku na okamžité vyhladenie a zjemnenie vrások.

 

 

Cenník tu

 

 

 

 

MEZOTERAPIA

Je jednou z najúčinnejších metód predchádzania starnutiu prirodzeným spôsobom využitím vlastných regeneračných mechanizmov kože. Mikrovpichy stimulujú tvorbu kolagénových a elastických vlákien a zároveň tvorbu nových kožných buniek.).

 

 

Cenník tu

 

 

CHEMICKÝ PEELING

Chemické peelingy sú určené pre hĺbkovú obnovu kože, omladenie pleti, zmiernenie vrások, výrazné zlepšenie akné a pigmentových škvŕn. (od 25 €).

 

 

Cenník tu

 

 

 

 

 

 

DETOXIKAČNÉ OŠETRENIE ČIERNA PERLA

Čierna perla SUPERDETOX je revolučné detoxikačné ošetrenie obsahujúce čisté rastlinné aktívne drevené uhlie, vyvinuté pre šedú, dehydrovanú a unavenú pleť, ktorá potrebuje novú energiu (od 25,90 €).

 

 

Cenník tu

 

 

Member Login

×