Objednávky/kontakt: Hydrafacial MD, mezoterapia, fotoomladenie, rázová vlna, kozmetické ošetrenia: 0949 365 525, 0944 968 568, 0948 852 582 laserová epilácia: noví klienti - 0949 365 525, 0948 852 582, Mgr. Soňa Strapková - 0904 989 885, MUDr. Martina Vahančíková - 0949 595 022│korekcia vrások (botox, výplne): 0944 793 093

HYDRAFACIALMD kombinuje čistenie, exfoliáciu, omladenie a hydratáciu pokožky

Základom HYDRAFACIAL ošetrenia je unikátna technológia VORTEX fusion (vírová infúzia), ktorá zabezpečí prienik jednotlivých ingrediencií – aktívnych molekúl – hlboko do kožných štruktúr a tým zabezpečí jej správnu hydratáciu, zbaví ju toxínov a vpravením antioxidantov ju súčasne aj chráni. 

Pleť je pri ošetrení doslova  napúšťaná glukosamínmi, antioxidantami, peptidmi a kyselinou hyalurónovou. Popri tom sa vykonáva čistenie pleti, odstraňujú sa odumreté bunky a doslova sa “vysávajú mazové zátky.“

IMG_0774

Pri akých problémoch sa zákrok odporúča:

  • Aknózna a mastná pleť
  • Rozšírené póry
  • Jemné vrásky
  • Pigmentové fľaky / po tehotenstve, dojčení, užívaní retinoidov/
  • Solárne poškodenie, strata elasticity kože, zvädnutá pleť

Výsledok ošetrenia HYDRAFACIAL MD je okamžite viditeľný – čistá, farebne zjednotená a napnutá pokožka.

Hydrafacial ošetrenie trvá 20-40 minút a prebieha v 4. až 5.  krokoch:

  1. Čistenie a exfoliácia – odstránenie odumretých kožných buniek pre obnovu novej zdravej pokožky.
  2. Chemický peeling –jemný peeling pomáha rozpustiť nečistoty a maz v póroch bez podráždenia.
  3. Extrakcia – bezbolestné mechanické podtlakové odsatie obsahu kožných pórov  zabezpečí vyčistenie celého povrchu
  4. Rejuvenizácia – aplikácia peptidov DERMABUILDER TM, ktoré pomáhajú vyhladiť vrásky a stimulujú tvorbu kolagénu, čím sa zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky.
  5. Hydratácia a ochrana – antioxidanty a kyselina hyalurónová sú vortexovou (vírovou) technológiou „vtlačené“ do pleti pre ochranu a výživu.

 

Na záver ošetrenia sa aplikuje MASKA podľa typu pleti alebo FOTOTERAPIA LED SVETLOM: svetelná terapia červeným alebo modrým svetlom, ktorá vhodne dopĺňa a zvýrazňuje terapeutický efekt HYDRAFACIALu – červené svetlo sa aplikuje na prejavy starnutia a zmien pigmentu a modré svetlo sa používa k ošetreniu prejavov akné a mastnej pokožky.

HYDRAFACIAL je ošetrenie, ktoré sa vykonáva celoročne /v letných mesiacoch a v prípade opálenej kože vynecháva procedúra chemického peelingu/, a je výbornou nadstavbou k ďalším zákrokom estetickej medicíny – výplne, botox, laser.

Video