Objednávky/kontakt: Hydrafacial MD, mezoterapia, fotoomladenie, rázová vlna, kozmetické ošetrenia: 0949 365 525, 0944 968 568, 0948 852 582 laserová epilácia: noví klienti - 0949 365 525, 0948 852 582, Mgr. Soňa Strapková - 0904 989 885, MUDr. Martina Vahančíková - 0949 595 022│korekcia vrások (botox, výplne): 0944 793 093

MEZOTERAPIA – predchádzajte starnutiu prirodzeným spôsobom

Pre tých, ktorí chcú viac ako klasické metódy – vysokú efektivitu, okamžitý výsledok, silné omladenie, nulové obmedzenie pre klienta po ošetrení.

Mezoterapia (mikro needling, terapia pre indukciu kolagénu) je jednou z najúčinnejších metód predchádzania starnutiu prirodzeným spôsobom využitím vlastných regeneračných mechanizmov kože. Mikrovpichy stimulujú rastové a regeneračné mechanizmy kože, tvorbu nových kolagénových a elastických vlákien a aj tvorbu nových kožných buniek. Predstavuje ideálne riešenie pre skutočne silné omladenie a regeneráciu pleti.

Výsledky ošetrenia uvidíte okamžite. Skutočne stabilný a dlhodobý efekt výrazne odďaľujúci proces starnutia kože dosiahneme približne od 4. sedenia. Mezoterapia sa može vykonávať počas celého roka, tzv. udržiavacie ošetrenia je možné absolvovať v závislosti od individuálnych potrieb klientiek každé 1-2 mesiace.

IMG_0766

Ošetrenie sa vykonáva prístrojom LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN, výhodou ktorého je menšia bolestivosť a vysoká efektivita pri minimálnom podráždení kože a nutnosti regenerácie. Vďaka nastaviteľnej hĺbke prieniku ihly do pokožky (0,2 – 2 mm) je možné prístrojom ošetriť aj „problematické“ lokality – nad hornou perou, okolie očí.

IMG_0763

Počas ošetrenia dochádza k mikroperforácii pokožky a cez vytvorené malé kanáliky prenikajú látky do hlbších vrstiev pokožky až o 80% účinnejšie ako pri povrchovej aplikácii kozmetických prípravkov. Účinnosť zákroku sa zvyšuje zároveň aplikáciou koncentrovaných prípravkov dermokozmetiky MESOSYSTEM – kyseliny hyalurónovej atď.).

S čím Vám pomôže? 

IMG_0762

zmiernenie jaziev po akné, zlepšenie strií 

• redukcia vrások 

• zlepšenie pružnosti pleti 

• zjednotenie farebnosti pleti 

• výrazné omladenie pleti 

• zmiernenie pigmentáci

Je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí uprednostňujú prirodzené metódy prevencie starnutia pred zákrokmi estetickej medicíny (alternatíva botoxu, výplní kyselinou hyalurónovou) a chirurgickými metódami.

Ošetrenie trvá cca 60 min a zahŕňa: 

  • Povrchové čistenie pleti
  • Aplikácia koncentrovaného prípravku  (kyselina hyalurónová, MESOSYSTEM ampula podľa druhu riešeného kozmetického problému – vrásky, akné, kuperóza atď.)
  • Ošetrenie celej oblasti prístrojom DERMAPEN
  • Jemná záverečná masáž
  • Aplikácia látkovej  masky MESOSYSTEM
  • Konečná úprava, krém, krém s UV faktorom

Starostlivosť po zákroku:

Začervenanie pleti odoznie v priebehu 24 – 48 hodín. Tesne po zákroku je vhodné používať prípravky s obsahom hydratačných a antiseptických zložiek podporujúce zároveň hojenie (konkrétne prípravky vám odporučí ošetrujúci personál). Odporúča sa tiež použitie ochranného krému s UV faktorom.

Odporúča sa absolvovať 4 – 6 ošetrení každé 2 – 4 týždne.

Výsledky ošetrení uvidíte okamžite. Skutočne stabilný a dlhodobý efekt výrazne odďaľujúci proces starnutia kože dosiahneme približne od 4. sedenia. Mezoterapia sa može vykonávať počas celého roka, tzv. udržiavacie ošetrenia je možné absolvovať v závislosti od individuálnych potrieb klientiek každé 1-2 mesiace.