Objednávky/kontakt:  laserová epilácia: 0904 989 885 – Mgr. Soňa Slafkovská0949 595 022 – MUDr. Martina VahančíkováHydrafacial MD, kozmetika: 0944 968 568 - Silvia

Hydrafacial MD, kozmetika, rázová vlna: 0949 365 525 - Saškakorekcia vrások: 0949 791 261 - MUDr. Lucia Štefániková

Formovanie postavy

Liečba radiálnou rázovou vlnou (AWT) D-ACTOR MP100 STORZ MEDICAL

AWT je moderná, vysoko účinná metóda aplikácie akustickej vlny na problematické partie tela. Počas ošetrenia  AWT® sú akustické vlny jemne prenášané povrchom kože do tela, pričom prenos zabezpečí sonografický gél.

 Používanie akustickej vlny vyvoláva biologické účinky, ktoré stimulujú metabolické procesy a fibroblasty hlboko v koži a dochádza k obnoveniu tvorby kolagénu, elastínu, zlepšuje sa pružnosť spojivového tkaniva, zvyšuje sa prekrvenie a stimuluje sa odbúravanie tuku v bunkách. Tím dochádza k stimulácii bunkovej obnovy a následne k zlepšeniu pevnosti a pružnosti pokožky. Koža je pevnejšia a hladšia, výsledkom je zároveň aj zoštíhlenie ošetrovanej lokality.

 AWT je prvá účinná metóda s dlhotrvajúcim efektom. Účinok ošetrenia začína byť spravidla viditeľný po 3-4 ošetreniach, celkovo sa v jednej kúre odporúča 6-12 ošetrení v závislosti od počiatočného stavu, veku klienta a očakávaní klienta.

 Výsledky pôsobenia rázovej vlny sú overené dlhoročnými skúsenosťami a klinickými štúdiami nielen v estetickej medicíne, ale jej priaznivé pôsobenie na organizmus sa využíva aj v ortopédii a rehabilitácii pri liečbe pohybového aparátu.

 

Member Login

×