Objednávky/kontakt: Hydrafacial MD, mezoterapia, fotoomladenie, rázová vlna, kozmetické ošetrenia: 0949 365 525, 0944 968 568

laserová epilácia: Mgr. Soňa Strapková - 0904 989 885, MUDr. Martina Vahančíková - 0949 595 022korekcia vrások (botox, výplne): 0944 793 093

Blog

Ako účinne roztopiť „mafinky“ – nemyslím tie v kuchyni

Volám sa Miška. Pravidelne cvičím a zdravo sa stravujem. Napriek tomu ma trápi, že istá problémová partia akosi odoláva nielen cvikom, ale aj mojej predstave, ako by mala vyzerať. Reč je o tzv. „mafinoch“ - tukových zásobách v oblasti pása a bokov. Pri tesnejšom oblečení mám neustále pocit, že sa to v tejto oblasti akosi „prelieva.“  Kamoška síce skonštatovala, že ide iba o môj mylný pocit, no pohľad na obraz v zrkadle mi dal za pravdu, že cvičenie treba podporiť niečím, čo mi pomôže zbaviť sa ttýchto neželaných „kriviek.“

Sledujúc rôzne vychytávky v zoštíhľovaní či formovaní postavy som sa rozhodla pre rázovú vlnu.Toto ošetrene sľubuje zmenšenie obvodu ošetrovaných partií, ale pomocou neho sa dokážete zbaviť aj neželaných tukových zásob (tie moje odolávali v danej oblasti akémukoľvek cvičeniu!). Spevní sa aj tiež vaša pokožka. 

Na prvé ošetrenie som sa tešila a nevedela sa dočkať, kedy sa moje bokové „mafinky“ roztopia :) Pred „zákrokom“ ma v LASOME informovali, že radikálna rázová vlna je moderná a veeeeľmi účinná metóda aplikácie akustickej vlny na problematické partie tela. Pred prvým sedením mi kozmetička ponúkla premeranie oblasti, na ktorej sa budú "topiť" tukové zásoby. Robia to preto, aby ste mali číselnú predstavu o tom, koľko cm sa stratí. Ja som toto odmietla s odôvodnením, že pre mňa nie sú dôležité centimetre, ale pocit a pohľad do zrkadla, ktorý nemilosrdne odhalí, či sa legínsy alebo pančušky „zaboria“ v oblasti pása ;)

Ako to vlastne prebieha? Kozmetička najprv ošetrovanú časť tela dôkladne natrie chladivým gélom. Potom prechádza hlavicou vysielajúcou impulzy, ktoré nekompromisne rozbíjajú tukové zásoby. Na mieste môže vzniknúť začervenanie – jeho intenzita závisí od citlivosti vašej kože. Tá moja reagovala ako divá, no asi hodinku po zákroku už nebolo po vlne ani stopy! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo začiatku som cítila miernu bolesť - štípanie, no to odoznie po niekoľkých impulzoch a zvykla som si na ten pocit.  Po tomto rozbíjaní tukových zásob kozmetička vymenila hlavicu, ktorá tentoraz akousi „tlakovou“ masážou podporuje vyplavenie sa tuku do lymfatického obehu.  Táto časť ošetrenia je absolútne bezbolestná, dokonca príjemná. A keď si predstavím, že rozbité tukové bunky sú na ceste opustiť moje telo, dokázala by som tu stáť ozaj veľmi dlho :)

Po prvom, ani po druhom raze som ja osobne až taký veľký zázrak nebadala. ALE po štvrtom sedení bol výsledok viditeľný voľným okom!!! Moje „mafinky“ zmizli a neodhalila ich ani pevná guma na pančuškách pod obtiahnutými šatami. Absolvovala som 7 sedení a som nadšená! A neviem sa dočkať jarných dní, keď si dám ošetriť aj stehná a okolie kolien. Nie kvôli tuku, ale preto, lebo toto ošetrenie obnovuje tvorbu kolagénu a elastínu, stimuluje odbúravanie tuku a zlepšuje pružnosť spojivového tkaniva. A keď k tomu celému prirátam moje cvičenie a zdravý jedálniček, môžem sa ozaj tešiť na ešte viac pružnejšie telo, wow!

MIŠKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Member Login

×